Topcu Teknoloji

Topcu Teknoloji | Hakkımızda

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olan Gürol Topcu, 1997 yılında elektronik güvenlik sistemleri sektöründe çalışmaya başlamıştır. Çalıştığı kurumlarda uzman mühendis, teknik müdür , kurucu ortak , genel müdür görevlerini yerine getiren Gürol Topcu, 2007 yılında ilk şirketini 2013 yılında ise 2.şirketini şirketini kurmuş genel müdür ve yönetim kurulu üyesi olarak görev almıştır. Uzun yıllar bankacılık ve perakende sektörü başta olmak üzere ve diğer tüm sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye'nin en önde markalarına hizmet veren Gürol Topcu, 2020 Ağustos ayında %100 yerli ve milli imkanlar ile Topcu Teknoloji Güvenlik Otomasyon Bilişim firmasını kurmuştur.

Topcu Teknoloji Güvenlik Otomasyon Bilişim, Elektronik Güvenlik Sistemleri sektöründe devamlı ileri teknolojiyi kullanarak, kalifiye personel çalıştırarak, her daim ürün geliştirme alanında teknolojik yenilikler yaparak, bu sayede Türkiye piyasalarında devamlı yenilik yaratarak ve satış öncesi ve sonrası lojistik hizmetleri ön planda tutarak müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ürünü sunmayı birincil ilke olarak benimsemektedir.

Takım ruhunu benimsemiş, üretilen ürünün önemini idrak etmiş, özveriyle çalışan elemanlarımız, kalitemizin birer mihenk taşlarıdır. Kalitemizin sürekliliğinin teminatını sunduğumuz hizmettir.

Tüm birimlerde, uygulanabilir şartlarına yerine getirmek, sürekli gelişme ve iyileştirme uygulayarak, kaynakların etkili kullanılmasını sağlayıp etkinliği ve verimliliği arttırmak; Müşteri Memnuniyetini ilk hedef kabul ederek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standartının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek Kalite Politikamızdır.

Gürol Topcu GESİDER ( Güvenlik sanayicileri ve iş adamları derneği ) ve EMO (Elektrik Mühendisleri Odası ) üye olarak sektöre katkılarını sürdürmekte yeni nesillerin yetişmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

     

© 1996-2015 Gesider.org.tr - Tüm hakları saklıdır.