TEPE Savunma Güvenlik A.Ş.

Tepe Güvenlik

Tepe Güvenlik A.Ş., 2011’de kurulmuştur. 1992’de Bilkent Holding'e bağlı şirketlerin özel güvenlik teşkilatı olarak, özel güvenlik hizmeti ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan ve sektörünün her alanında faaliyet gösteren Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayi A.Ş. altında yapılandırılan Alarm İzleme Hizmetleri İşletmesi 2012’de kısmi bölünmeyle Tepe Güvenlik A.Ş.'ye devredilmiş ve ayrı bir tüzel kişilik altında faaliyetlerini sürdürmek üzere yeniden yapılandırılmıştır.

Tepe Güvenlik, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri üretmekte, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi’yle ülke geneline hizmet vermektedir. Tepe Güvenlik kısa sürede hızlı bir büyüme göstererek, müşteri sayısını 30 bin kişinin üzerine çıkartmıştır. Tepe Güvenlik, abone sayısı bakımından sektöründe ikinci sırada yer almaktadır.

Çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından, güvenlik sektöründe lider bir kuruluş olarak Tepe Güvenlik’in kurumsal politikası, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamaktır.

Bu doğrultuda, “mal ve hizmet temin edilen tedarikçilerle, kalite güvencesini sağlayacak işbirliği çerçevesinde çalışarak maliyetleri düşürmek, verimliliği ve kârlılığı artırmak, tüm faaliyetleri sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yönelmek” Tepe Güvenlik’in ana felsefesi olmaktadır; faaliyetleri kapsamındaki kalite yönetim sistemine ve ilgili tüm yasal şartlara uymayı taahhüt etmektedir.

Alarm İzleme İşletmesi’ne ait faaliyetler Tepe Güvenlik A.Ş.'de yapılandırılmadan önce, 2006’da kazanılan PTT ihalesiyle Türkiye genelinde 81 ilde 3318 merkez ve şubeye alarm sistemi kurulumu ve izleme hizmeti verilmiş ve böylece sektörün büyük kuruluşları arasına girmek için önemli bir adım atılmıştır. Tepe Güvenlik yurt içinde 81 ilin tamamında hizmet vermektedir. Müşteri beklentilerine uygun elektronik çözümleri, farklı marka model cihazlarla yatırım/işletme maliyetlerini dengeleyerek sunabilen Tepe Güvenlik’in Türkiye distribütörleri aracılığıyla ve doğrudan GE (General Electric - Amerika), DSC (Digital Security Controls - Kanada), LG, AVIGLION, SAMSUNG, PARADOX gibi uluslararası kuruluşlarla ticari ilişkileri de bulunmaktadır.

2006’da Türkiye’nin ilk çift Alarm İzleme Merkezi’ni kuran Tepe Güvenlik, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Tepe Güvenlik olası problemlerde -ev veya iş yerlerine gitmeye gerek kalmadan- uzaktan bağlantı hizmeti vermektedir. Hizmet kalitesinin, gerek çalışanlar gerekse müşteriler açısından en üst seviyede tutulmasına yönelik politikalar, Şirket’in kurumsal öncelikleri arasında yer almaktadır. Bu politikalara bağlı olarak Tepe Güvenlik adına hizmet kalitesiyle ilgili açılmış dava bulunmamaktadır. Yapılan anketlere göre alarm izleme hizmetleri müşteri memnuniyeti oranı % 98'dir.

Ödül ve Sertifikalar

  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
  • TSE, Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi (Alarm Haberalma Hizmeti)
  • TSE, Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi (Elektronik Güvenlik Hizmeti)
  • Sanayi Bakanlığı, Satış Sonrası Yeterlilik Belgesi Alarm Haberalma ve
  • Elektronik Güvenlik Hizmeti)
  • Özel Güvenlik Faaliyet İzin Belgesi,
  • Alarm İzleme Hizmeti Faaliyet İzin Belgesi

Tepe Güvenlik, The Confederation of European Security Services (CoESS) üyesidir. Tepe Güvenlik: MERKEZ Adres: Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime No:266/C-15 ANKARA Telefon: 444 83 73 Faks: +90 (312) 248 80 49 MARMARA BÖLGE Adres: Kore Şehitleri Cad. Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sok. No:9 Zincirlikuyu / Esentepe / Şişli / İSTANBUL Telefon: +90 (212) 267 23 98 Faks: +90 (212) 267 53 64  

www.facebook.com/tepeguvenlik

www.twitter.com/tepeguvenlik

www.instagram.com/tepeguvenlik

www.youtube.com/tepeguvenlik

Tepe Güvenlik Ürün Kataloğu (İndirmek İçin Tıklayınız)

unnamed

© 1996-2015 Gesider.org.tr - Tüm hakları saklıdır.