TAM Güvenlik A.Ş.

Hakkımızda

Elektronik Güvenlik sektöründe Hırsız Alarm, cctv, Yangın İhbar, Geçiş Kontrol sistemleri alanlarında tüm Türkiye genelinde ürün ve hizmetlerini her noktaya ulaştırabilen, sektöründe çalışma prensipleri ile pazara yön veren lider, yenilikçi bir firmadır.

Tam güvenlik 1989 yılında İstanbul’da yalnızca 5 kişiyle kurulduğunda elektronik servis hizmetleri veren ve güvenlik projeleri uygulayan referans üzerine çalışan bir firma iken bugün 50.000 i aşkın yapılmış işi ile sektöründe öncü firma konumunda ve yılları bulan proje tecrübesiyle çözüm ve hizmet noktanızdır.

Sektörde ileri Hizmet anlayışı ve çalışma prensipleriyle büyüyen Tam Güvenlik, pazar payını günden güne arttırmakla kalmamış teknolojik değişimleri her zaman yakından takip ederek yeni ihtiyaçlara en yeni çözümleri sunan şirket oluşuyla da öncülüğünü her zaman korumuştur.

2005 yılı itibariyle müşteri memnuniyetini ilk planda tutması ve sürekli değişim, gelişimi kendine ilke edinmesiyle 50 personel ile İş anlayışında açısından dürüst ticaret, kaliteli hizmet ve bilginin paylaşılmasını ilke edinen Tam Güvenlik, sektördeki tüm işletmelerin birlikte büyümesi ve rekabetin ürün/hizmetlerde olması gerektiğini savunan, bir tarzı misyon edinmiştir.

 

Vizyonumuz

Bireysel ve kurumsal güvenlik ihtiyaçlarının güvenilir, uygulana bilir, ileri teknoloji çözümler ile karşılanması ve hizmetlerin tüm bireylere, ihtiyaçlarına uygun optimum maliyet ve kalitede ulaştırılması; güvenlik sektörünün gelişerek, rekabetin yeni teknolojiler ve satış sonrası hizmetler bazında yaratılmasına öncülük etmek, ulusal/uluslararası arenada günümüz koşullarının kaçınılmaz sonucu olan ve ivme kazanarak büyüyen güvenlik sorunlarının etkili ve risksiz çözümlerle buluşturulmasıdır.

 

Misyonumuz

Alanında uzman, kendini kanıtlamış profesyonel markalarla çalışmaya devam etmek.
Kalite çıtasından ürün/çözüm güvenilirliğinden ödün vermemek, sektörde genel geçer iş anlayışını teknoloji odaklı, çağdaş ve dünya standartlarında bir yapıya dönüştürmek.
Sürdürülebilir hizmet ve düşük maliyeti aynı potada eritirken fiyat avantajı oluşturmak.
Bunu yaparken kalite çıtasını aşağı çekmemek, güvenilir hizmet ve ürünleri ulaşılabilir kılmak. ürün ve hizmetlerimizi sunarken, sosyal bir sorumluluk bilinciyle hareket etmektir.

http://www.tamguvenlik.com.tr

© 1996-2015 Gesider.org.tr - Tüm hakları saklıdır.