SafePoint Güvenlik Sistemleri A.Ş.

HAKKIMIZDA

2000 yılında elektronik güvenlik sistemleri alanında, uluslararası birçok firmanın distribütörlüğünü alarak bu sektörde hizmet vermeye başladık. 2002 yılından itibaren özellikle bankalar bu bankalara bağlı olan ATM'ler olmak üzere medya, sağlık, eğitim ve sanayi sektöründe küçük ve büyük ölçekli firmalardan konutlara uzanan geniş bir yelpazede uygun çözümler sunarak sahip olduğumuz prestijli referanslar bize güvenliğinizi sağlamaya devam etmek için güç verdi ve yenilikler yapmaya yöneltti.

2012 yılında doğan markamız Safe Point Kekova Güvenlik Sistemleri'nin deneyimini ve yeni bir markanın enerjisini taşımaktadır. Tıpkı 1999'da olduğu gibi bugün de ev ve işyerlerinde güvenliği sağlıyor ve bunu yaparken de memnuniyetinizden ödün vermeden büyümeye devam ediyoruz.

Bulundukları pozisyonlarda eğitimli ve tecrübeleri doğrultusunda uzmanlaşmış ekibimiz teknik servisinden müşteri hizmetlerine, satış ekibinden yönetim kadrosuna kadar sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

VİZYONUMUZ

Sürekli değişen ve gelişen teknoloji bulutu içerisinde yenilikçi ve güveni esas alan bakış açımızla yola devam edip, farklı sektörlerin de yeniliklerini takip ederek bunları güvenlik teknolojilerine uygulanabilir alternatifler haline getirirken daima güvende olmanızı ve bu güven duygusunu sonuna dek hissetmenizi sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Yaşam alanınızı, sizi ve çevrenizdekileri korurken sektöre ışık tutan markalardan biri olmaya büyüyerek devam etmek ve geleceğe insan hayatını & personel yönetimini teknolojik bir miras bırakabilmektir.

İNSAN KAYNAKLARI

Safe Point ailesine katılan her arkadaşımızın pozisyonu ne olursa olsun ortak noktası tükenmek bilmeyen enerjisi ve pozitif tavrıdır. Siz de bu özellikleri taşıyorsanız ekibimize katılmak için bize Merhaba! Diyebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Soygun İhbar Sistemleri

SAFEPOINT Elektronik Güvenlik Sistemleri Grubu tarafından evinize/işyerinize hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını ve acil sağlık durumuna karşı kurulmuş olan erken uyarı sistemidir. Abonelik ücreti karşılığında telefon hattı vasıtasıyla "Alarm Kontrol Merkezi" tarafından 24 saat izlenmektedir.

Yangın İhbar Sistemleri

Yangın Alarm Sistemleri; Yangını başlangıç anında tespit edip uyarı elemanları ile müdahale birimlerini yönlendirmek, varsa söndürme sistemlerini uyarmak ve ortama tehlike arz eden birimleri devre dışı bırakmaktır.

Kapalı Devre Kamera Sistemleri (CCTV)

Mağaza hırsızları ve dürüst olmayan çalışanları izlemek, asılsız kaza iddialarına karşı kanıt toplamak ve birbirinden yüzlerce kilometre uzaklıkta olabilen mağazalarda sergilenen malları gözetim altında tutmak için CCTV sistemlerinden yararlanılmaktadır.

ENTEGRE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

İntercom(Kapı Görüntüleme Sistemleri)

İnterkom sistemleri ile evinize ya da iş yerinize gelen ziyaretçileri ekranda görerek, onlarla sesli ve görüntülü olarak iletişime geçmenizi sağlar. Kapı kilit butonuna basılarak kapı açılabilir. Diğer daire sakinleri ile ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz.

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kurulan kartlı geçiş sistemi sayesinde insanların, araçların ya da materyallerin bir tesis/bölge içerisinde hareketleri ve/veya giriş çıkışları düzenlenir, takip edilir. Bu sistem ile çalışanların, ziyaretçilerin giriş izni yönetileceği ve takibi yapılacağı gibi araçların park yerlerine giriş çıkışları ya da sevkiyatları da takip edilebilir.

Kartlı Geçiş Sistemi üzerinden gelen bilgiler çalışma, ücretlendirme belgeleri ve bordrolara esas olacak şekilde veri sağlamakta ayrıca ayrıntılı bir rapor ile fazla mesai, erken/geç giriş ve çıkışlar, izinler takip edilebilmekte ve performans ölçümü için kullanılabilmektedir.

Kişi Sayma Sistemleri

Mekânınızda yapılacak profesyonel keşif sonrasında kurulacak kişi sayma sistemlerinde en son görüntü işleme sistemleri kullanılmaktadır. Kullanılan teknolojisi sayesinde detaylı ve web tabanlı raporlama yazılımı ile birleştirilen kapsamlı bir kişi sayma ve trafik analizi imkânı sunmaktadır. Kullanıcı adı ve şifre girişi ile istenilen zamanda raporlama yapılabilmektedir.

ÇEVRE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Çevresinde Duvar, Tel cit, demir parmaklık gibi güvenlik önlemi alınmış ve cevre güvenliğine ihtiyaç duyulan tüm sitelerde, villalarda, toplu konutlarda, fabrika, depo, askeri karargâh, sınır karakollarında, cezaevlerinde, kurulabilir. Çevre güvenlik sistemi, izinsiz geçislere yönelik hareketleri algılamaya yarayan bir erken uyarı sistemidir.

Geçişine izin verilmeyen kişi veya kişilerin taciz ettiği yer, çevre güvenlik sistemi monitor’ü üzerinde kurulu sanal haritadan alarm olarak alınır. Sisteme bağlı olarak çalışan kamera sistemi sayesinde en yakın kamera, gelen alarm ile otomatik tetiklenerek sorun olan noktaya zoom yaparak kamera sisteminin monitöründe görüntülenirken aynı zamanda otomatik olarak kaydedilir. Sistem Network tabanlı olduğundan dünyanın herhangi bir yerinden izleme yapılabilir. Hassasiyet ayarları sayesinde sistem, insanları hayvanlardan ayırabilir.

ABONELİK

Safe Point abonelik sistemi sayesinde güvenlik sisteminizi satın almadan kendinizi, personelinizi ve iş yerinizi koruma altına almanız mümkün. Böylelikle iş yerinizde kullanılan sistemde yaşanabilecek her türlü arıza durumunda müdahale ve periyodik bakımlar Safe Point sorumluluğundadır. Ayrıca gelişen teknoloji takibinde ürünlerle ilgili yenileme ve değişimler de yine Safe Point tarafından sağlanır.

Safe Point aboneliğinde mekânda yapılan keşif sonrası belirlenen aylık abonelik ücretini ödeyerek yararlanabilirsiniz.

GSM (Güvenlik Sistemleri Merkezi)

Safe Point Güvenlik Sistemleri Merkezi (GSM) oluşabilecek her türlü aksaklığa karşı, tüm cihazların yedekleme üniteleri, dijital ses kayıt cihazları, kapalı devre TV kayıt cihazı, Firewall, Network, ADSL hat ve Telekom altyapısı ile donatılmış olup, enerji kesintilerine karşı jeneratör ve UPS cihazlar ile birlikte tüm önemlerin alınması sonucunda sistemin kesintisiz çalışması sağlanmıştır. Ayrıca teknik donanımların olası bir yangın durumunda hasar görmesi ihtimaline karşı özel yangın söndürme sistemleri ile donatılmış olup veri ve donanım kayıpları engellenmiştir.

Yapılan tüm telefon görüşmeleri her iki yönde de hem kalite politikası hem de gerektiğinde ilgili birimler ile paylaşılmak üzere kayıt altında tutulmaktadır. GSM bünyesinde çalışacak olan personeller işe alım süreçlerinde bir dizi yazılı ve sözlü mülâkatta sağladıkları başarının ardından strese dayanıklılık, kriz yönetimi, müşteri ilişkileri, güvenlik süreçleri gibi eğitimlerde başarı sağladıktan sonra görevlerine başlamaktadır ve her biri özel güvenlik sertifikası sahibidir.

Mekândan gelen alarm sinyalleri anlık olarak operatörlerin ekranlarına ve operasyon içerisinde bulunan dev ekranlara yansımakta, sesli uyarı ile de alarmın gözden kaçma ihtimali tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Alınan alarma göre daha önceden müşteri ile görüşülerek belirlenen senaryolar prosedürler kapsamında hayata geçirilmekte, müşteri tercihine göre direkt yönlendirme yapılmakta ya da öncesinde teyit alınmaktadır.

GSM aynı zamanda sektörde bulunan farklı güvenlik şirketlerine de alarm haber alma hizmeti sağlamaktadır. Safe Point bünyesinde her ay artan müşteri sayısı ile doğru orantıda personel sayısı da artmakta olup hizmet kalitesi arttırılarak korunmaktadır.

GSM güvende olmanız için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Dilerseniz mekânın ihtiyaçlarına göre sisteminize ilave edebileceğiniz su baskını, cam kırılma ve darbe dedektörleri ile de paketinizi genişletebilirsiniz.


 

İLETİŞİM

Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Öz Sezen İş Merkezi No:124 B Blok Kat: 7 34394 Şişli / İSTANBUL

Telefon   : 0850 200 80 50
Fax         : +90 212 221 89 06
E-Posta   : info@safepoint.com.tr

© 1996-2015 Gesider.org.tr - Tüm hakları saklıdır.