BİGES Güvenli Hayat Tek. Elektr. A.Ş.

Biges, 1998 yılının Mayıs ayında, Erdal Gökşen ve Serkan Gökşen tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Elektronik güvenlik sistemlerinde var olan teknoloji yatırımları eksikliğini tamamlamayı kendine amaç edinen Biges, kısa zamanda önce donanımlı bir entegrasyon şirketi, ardından da bir çok önemli markanın distribütörü haline gelmiştir. Bilgisayar tabanlı elektronik güvenlik ve CCTV teknolojilerini Türkiye’ye ilk kez tanıtmış olmanın heyecanını da yaşamıştır.

Günümüzde, bünyesinde yer alan birçok farklı markaya ait ürünleri ve geliştirmekte olduğu çözümleri, 81 ildeki çözüm ortakları ile birlikte ülkemize sunmaktadır. Kurulduğu günden günümüze kadar geçen sürede, içinde bulunduğu sektöre yön vermiş, yeniliklerin öncüsü olmuş ve araştırma-geliştirme çalışmalarına verdiği önem ile örnek teşkil etmiş olan Biges, yoluna aynı misyon ve kararlılık ile devam etmektedir. Biges; geleceğimize yön verecek, yaşamımızı kolaylaştıracak, gelişen teknolojinin ile kitlelerin yaşamalarını kolaylaştıracak ürün, hizmet ve çözümlerin yaratılması, bütün bunların sürekli geliştirilmesi için durmaksızın çalışmayı sürdürecektir.

Kalite Politikası

Biges Güvenli Hayat Teknolojileri A.Ş., sunduğu ürün, hizmet ve çözümlerde ortaya koyduğu kalite anlayışını sürdürülebilir kılmak amacı ile kalite politikasını taahhüt altına almıştır. İş ortakları ve müşterileri tarafından duyulan saygı ve güveni, gösterilen takdiri korumak amacıyla müşteri memnuniyetinin korunmasına yönelik projeler geliştirmektedir. Çalışanların ve müşterilerin oluşturduğu ekosistem içerisinde var olan sinerjiyi korumak, işbirliğini geliştirmek ve sosyal kaynakları etkin kullanabilmek amacıyla “kalitenin bir yaşam felsefesi olarak algılanması” konusuna özel bir önem gösterilmektedir. Kalite düzeyine dair detayların sürekli olarak güncellenmesi, verimliliğinin arttırılabilmesi ve şirket değerlerimizden olan yeniliğin kalite politikamızda devamlılığı için çeşitli konulara ait özel çalışma grupları oluşturulmaktadır.

Hizmet Ağı

Güvenlik teknolojileri konusunda, tüketicinin tüm istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek en uygun çözümleri sunabilecek, müşteri memnuniyetini ve kalite politikasını sürdürülebilir kılacak, Türkiye’nin en prestijli satış ve servis organizasyonunu kurma hedefini belirlemiş olan Biges, bu hedefe ulaşmak için gerekli tüm adım atmaktadır. Günümüzde, Türkiye’nin 81 ilinde var olan çözüm ortakları birlikte yürüttüğü tüm projelerde yakaladığı önemli başarıların arkasında, bu büyük organizasyonun verimliliğini arttırmak için yapılmakta olan çalışmalar yatmaktadır. İş süreçlerinin takibini ve proje yönetimini kolaylaştırmak için geliştirilmiş olan özel yazılımlar bu çalışmaların birer ürünüdür. Bunun yanında, çözüm ortaklarının sektörel bilgi düzeyinin arttırılması, geliştirilen yeni ürün ve çözümlerin tanıtılması, müşteri memnuniyeti ve kalite politikalarının sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla birçok eğitim programı hayata geçirilmektedir.

 

© 1996-2015 Gesider.org.tr - Tüm hakları saklıdır.