16-17 Eylül 2010 Özel Güvenlik Günleri

GESİDER, ASİS ve GÜSOD işbirliği ile 16-17 Eylül tarihlerinde dünyadaki özel güvenlik sektöründen üstdüzey yöneticiler ile COESS Başkanı ve temsilcilerinin katıldığı “ ÖZEL GÜVENLİK GÜNLERİ “ düzenlendi. İki gün süren etkinlikte Gesider ve Asis bir, Güsod iki panel gerçekleştirdi.

Etkinliğin ikinci gününde derneğimiz tarafından düzenlenen  “ Elektronik Güvenliğin Güvenlik Elemanlarına Katkıları ve Elektronik Güvenliğin Etkin / Efektif Kullanım Konsepti “ konulu panele ; Sn.Alp SAUL/Pronet moderatörlüğünde panelist olarak İş Bankası Güvenlik Yönetmeni Sn. Ahmet ORAY, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Dairesi Başkanı Sn. Harun BOZKURT , Sn. İsmail UZELLİ/Sensormatic, Sn.Levent GÜLER/Tepe Savunma ve Sn. Okyay ŞENTÜRK/Comon katıldılar.

Sektörün tanımının, işleyişinin, istatistiki bilgilerinin,gelişim sürecinin, standart ve mevzuat sorunlarının, bu konuda yapılan çalışmaların, batıdaki uygulamaların ve sektörün geleceği ile ilgili öngörülerin paylaşıldığı bu panelin videosunu izleyebilirsiniz.

© 1996-2015 Gesider.org.tr - Tüm hakları saklıdır.