14 Nisan 2010 Yemekli Toplantı

Değerli Üyelerimiz ;  

Derneğimizin 14 Nisan 2010 Çarşamba günü Taksim Marmara Hotel'de düzenlemiş olduğu yemekli toplantı sektörümüzün yoğun katılımı ile gerçekleşmiştir.

Toplantıya katılan TOBB Sektör Meclisi Başkanı Sn. Hasan Gazi Özer,  Özel Güvenlik Federasyon Başkanı Sn. Bülent PERUT ve Gusod Başkanı Sn.Oryal ÜNVER Gesider'in her projesinde yanında olduklarını, katkı vereceklerini ifade ederek  Gesider'in sektördeki gücünü vurgulamışlardır.

Başkanımız Sn. Alp SAUL yaptığı konuşmada bugüne kadar dernekte yapılan çalışmaları aktararak iki önemli konunun altını çizmiştir. Sektördeki haksız rekabet ve ülkede sektörün farkındalığının arttırılması konularında yapılan çalışma ve oluşan projeleri anlatan; Alp SAUL katılımın yoğunluğundan ve toplantının interaktif geçmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirmiştir.

Daha sık biraraya gelme dilekleriyle toplantı sona ermiştir. Toplantıya katılan tüm üye ve misafirlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Sizlerin destekleri derneğimizi daha güçlendirecek, sektörümüzün geleceğine çok ciddi katkılar sağlayacaktır. Daha birçok projede birlikte olmak dileği ile işlerinizde başarılar dileriz.

Saygılarımızla, 
Yönetim Kurulu

© 1996-2015 Gesider.org.tr - Tüm hakları saklıdır.