Detay Elektronik ve Güvenlik Teknolojileri Reklamcılık San. ve Tic. A.Ş.

 

 


 


Detay Elektronik ve Güvenlik Teknolojileri Reklamcılık San. ve Tic. A.Ş.


Faaliyet Alanımız: 
Perakende sektöründe ortaya çıkan fire sorunlarına ve perakende ihtiyaçlarına teknolojik ve profesyonel çözümler sunmak

Ürünlerimiz:
•    Checkpoint Fire Yönetimi Çözümleri (EAS Ürün güvenlik sistemleri, Kağıt & Sert Etiketler)
•    Alpha İleri Hırsızlık Çözümleri (Kılıflar, Şişe etiketleri, Örümcek etiketler)
•    Kablolu koruma sistemleri
•    Kişi sayım sistemleri
•    Kaynakta koruma
•    Özel etiketleme çözümleri
•    RFID çözümleri
•    Satış destekleme ürünleri

Hakkımızda:
Detay, 1990 yılında Perakende sektörüne Ürün güvenlik sistemleri temin etmek amacı ile kurulmuştur. 1990 yılında İsviçreli Scanmatic Security Systems AG Firmasının temsilciliğini alarak, sonrasında Dünya Ürün gözetim sistemleri lideri Checkpoint USA firmasının Türkiye exclusive temsilciliğini alarak sektöre hizmet vermeye devam etmiştir.

Detay, Perakendenin istek ve talepleri doğrultusunda Kişi sayım sistemleri, Kablolu koruma ürünleri, Satış destekleme ürünleri konuları ile ürün çeşitliğini arttırarak yoluna devam etmektedir.
Detay, kurulduğu 1990 yılından bu yana perakende sektörünü yakından takip eden ürün güvenliği ve fire yönetimi üzerine sunduğu profesyonel çözümler ile perakende sektöründe lider bir konuma gelmiştir. Sektörün ürün güvenliği ihtiyacını, birlikte hareket eden çözümleri ile karşılamaya çalışırken müşteri memnuniyeti ve yatırımın geri dönüşüne odaklanan yönetim anlayışı ile sektörde aranan bir iş ortağı durumuna gelmiştir.
Bugün aralarında Migros, Carrefour, Metro grup, Şok, Çağrı, Onur, Happy marketler, Kiğılı, Nike, Smyk, Big Mall, Silk&Cashmere, Hamleys, Hugo Boss, Aydınlı grup, C&A, Süvari, Decathlon, Euromoda, Sony, Vodafone, D&R, Nezih, Remzi gibi perakende sektörünün önde gelen firmalarının bulunduğu geniş bir müşteri grubu ile çalışmaktadır.
Detay inanıyor ki, ürün koruma konusunda  ortaya çıkan çözümler ancak arkasında güvenilir bir firmanın hizmet desteği ile istenilen verimi sağlayabilecektir. Sistemden elde edilecek faydanın, yatırımı en kısa sürede amorti etmesi için, ürün koruma bir bütün olarak ele alınmalı ve tüm çözüm destekleri ile birlikte talep edilmelidir. Detay, fire yönetiminde, sorunların derinlemesine analizine dayanan yenilikçi bir yaklaşım getirerek perakendeci ortakları ile yakın iş birliği içinde çalışmakta ve onlara bu konuda sahip olduğu know-how’ı ile danışmanlık yapmaktadır.
Fire yönetimi, RFID, Kaynakta Koruma yanı sıra fire yönetimleri yazılımları ve özel etiketleme çözümleri alanında bütünleşik çözümler sunmaktadır.
İstanbul merkez olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet verebildiği gibi, zamanında ve kaliteli hizmet ulaştırmayı hedefleyen Detay’ın İstanbul’daki merkez ofisinin yanı sıra Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Gaziantep, Adana’daki teknik servis ekipleri ile geniş bir hizmet ağına sahiptir.


Sosyal sorumluluk:
Detay/Checkpoint uzun zamandır çevreye saygılı ve müşterilerin enerji tüketimini ve atık kirliliğini azaltmasına yardımcı çözümler sunmaktadır.
Detay/Checkpoint; şirket politikaları  ve prosedürleri, ürün ve hizmetlerini çevre dostu bir yolla müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen aktif bir girişim olan Çevreye Duyarlı Kuruluş (ECO / Economic Cooperation Organisation) programının bir parçasıdır.
Hedefi; çevre dostu ürünler üretmek, yenilebilir doğal kaynakların kullanılmasını desteklemek, atık kirliliğini azaltmak ve karbon alınımını büyük ölçüde düşürmektir.


İletişim Bilgilerimiz:

Adres: Ambarlıdere Yolu Lotus Avm No.6  K:4 34347 Ortaköy, Beşiktaş / İstanbul
Tel    : +90 212 234 0280
Fax    : +90 212 234 4243
Mail    : info@detay.com
www.detay.com

© 1996-2015 Gesider.org.tr - Tüm hakları saklıdır.