Art Sistem Bilgisayar ve Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.

Art Sistem Bilgisayar ve Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti. 2004 yılında Türkiye genelinde bulunan bilgisayar, güvenlik ürünleri ve perakende teknoloji donanımları satan firmalara ürün sağlamak için kurulmuştur.

            “En İyi Tercih” sloganıyla müşteri odaklı yaklaşım ve kazan & kazan ilkesini benimseyerek, her yıl büyüyen dinamik bir şirket olarak dikkat çekmektedir.

            İstanbul merkezli olarak kurulmuş olan Art Sistem 5.000’in üzerinde kayıtlı müşteri sayısına, 200’ün          üzerinde küresel marka ile iş ortaklığına ulaşmıştır.

Kuruluşundan itibaren birçok güvenlik firmasının dağıtıcılığını yapan Art Sistem, 2010 yılında Güvenlik izleme sistemleri tarafında ki tescili markası Uranium Security Solutions’ı oluşturarak, güvenlik pazarı tarafında bayilerine katma değerli iş modeli sunmaktadır.

Uranium Security Solutions, CCTV tarafında Analog, Analog HD, HD-SDI ve IP sistemler tarafında çözümler üretirken, Geçiş kontrol sistemleri, Plaka tanıma Sistemleri ve Trafik Kontrol sistemleri tarafında da bayilerine ürünler sunmaktadır.

Geniş ürün gamı, yüksek ürün kalitesi, düzgün fiyat yapısı, uzman teknik servis kadrosu ile Uranium markası kısa sürede pazarda en bilinen markalardan biri olmuştur.

2015 yılında Trafik Kontrol Sistemleri tarafında Signalway firması ile distribütörlük anlaşması imzalayan Art Sistem, Kırmızı Işık İhlali, Hız Limiti İhlali, Yanlış Park gibi trafik kontrol sistemleri projelerinde ürünler sunmakta ve TEDES projeleri kapsamında bayilerine hizmet vermektedir.  

Vizyon
Müşterilerimizin ve çalışanların mutlu olduğu, her zaman doğru çözümleri üreten ve en iyi hizmeti sağlayan teknoloji şirketi olmayı ilke edinmiştir.
 

Misyon

Daima daha iyisi için gelişme ilkesini benimsemiş, mutlu müşteri ve çalışanlarla birlikte;

Rekabetçi
Yenilikçi
Güvenilir

Bir tedarikçi olarak, teknoloji ürünlerinin üreticiden son kullanıcıya ulaşımında müşterilerine yüksek katma değer sağlayan teknoloji firması olmayı hedeflemiştir.

 

Kilometre Taşları

04 Eylül tarihinde Art Sistem kuruldu.

Artes markası ile ilk ürünlerin ithalatı gerçekleştirildi.

Artes ürün çeşitliliği arttı, marka bayi kanalında büyümeye başladı.

2008        www.pcbayi.com B2B sitesi açıldı.

2009        Şirket 4.350 m2 kapalı alana sahip daha büyük bir lokasyona taşındı.

2010        Uranium  Security Solutions markası oluşturuldu. F-Secure ile Türkiye                    ve Ortadoğu’da satış kapsamında distribütörlük anlaşması imzalandı.

2011        Escort markasının telif anlaşması, Ingrasys firması ile iMege Güvenlik

                  Donanımları için distribütörlük anlaşması yapıldı.

2012       Artes Tablet satışına başlandı ve sektör devi Archos ile distribütörlük

                  anlaşması yapıldı.

2014        Gigabyte Notebook ürünleri için distribütörlük anlaşması yapıldı.

2015        Trafik Kontrol sistemleri için özel kameralar üreten Signalway Firması ile distribütörlük anlaşması yapıldı.

                 Uranium Ar-Ge departmanı geliştirildi. Analog HD kamera ve kayıt cihazı üretimi başladı. IP kamera tarafında Night Hunter serisi gece görüşlü kameralar geliştirildi. 

 

© 1996-2015 Gesider.org.tr - Tüm hakları saklıdır.